GİRİŞ
TRACKEREURO İLE

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Dinamik, aktif ve güncel çözüm.

Trackereuro Araç Takip Sistemlerinin

İşletmenize Ve Kurumunuza Faydaları

Trackereuro’nun sunduğu gelişmiş izleme ve takip teknolojileri, filo işletim maliyetlerinizin azalmasına ve mobil varlıklarınızı daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Riskli sürücü davranışlarının izlenmesi ve tespit edilmesi işletmeniz için zaman ve para tasarrufu sağlar. Aşırı hız ve frenleme riskli sürüş davranışıdır ve ciddi anlamda yakıt israfına neden olur ve bu bazen neredeyse yakıt maliyetinizi 1.5 kat artırır. Trackereuro sürücü davranışlarını izler ve bu davranışı düzeltmek için otomatik gerçek zamanlı uyarı gönderir ve sürüş performanslarını hesaplayarak çalışanlarınızın bilinçsiz israfını önlemenize olanak tanır. Gereksiz şekilde rölantide çalıştırılan bir araç ortalama olarak saatte 3 litreye yakın yakıt israfına neden olur. Trackereuro araç takip çözümüyle filonuzdaki her bir aracın motor boşa çalışma süresini izleyebilir belirli bir süreye ulaştığında otomatik uyarılar alabilirsiniz. Çalışanlarınızın en verimli rotayı kullanması, kat edilen mesafeyi azaltır ve yakıttan tasarruf edersiniz. Trackereuro araç takip sistemi sürücü rotalarının ayrıntılı raporlarını sunar ve bu sayede konumlar arasındaki en kısa ve en hızlı mesafeyi kat ettiklerinden emin olmanız sağlanır. İş haricindeki bireysel kullanımlar filonuzda ciddi anlamda yakıt israfına neden olur. Trackereuro araç takip sistemi mesai saatleri ve tatil günlerindeki bireysel kullanımları otomatik bir şekilde raporlar ve size bildirir. Bu sayede iş haricindeki bireysel kullanımları rahatlıkla tesit edebilirsiniz.

Görev yerine mesai başlangıcından daha uzun bir süre içerisinde gitmek genellikle gereksiz fazla mesaiye kalma ile sonuçlanmaktadır. Bu nedenle saha ekiplerinizin mesai saatleri içerisindeki hareketlerini izlemeniz gereksiz fazla mesailerin önüne geçmenize olanak tanımaktadır.

Herhangi bir zaman diliminde filonuzun konumlarına erişim, size çalışanlarınızın üretkenliğini artırma ve filonuzun faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olma yeteneği sağlar. Her bir noktaya ilişkin duraklama sürelerini tanımlamanız ulaşılması gereken diğer noktaların atlanmasını önleyecektir. İş gücünüzün görevleri tamamlamak için harcadığı süreyi hesaplama yeteneği size her gün daha fazla işi etkin bir şekilde tamamlama fırsatı verir. Bu bilgiler aynı zamanda çalışanlarınıza, günün her dakikasının nasıl harcandığından sorumlu oldukları için, çalışanlarınızı verimli bir şekilde çalışmaya daha fazla teşvik eder.

Rota optimizasyonu sürüş süresini en aza indirerek iş gücünüzün hizmet bölgesine zamanında varmasını ve bu sayede müşterileri memnuniyetini sağlamanıza neden olur. Daha iyi müşteri hizmetleri, sizi rakiplerinizden ayırmaya yardımcı olabilir.

Araçlarınızı farklı veya sabit dikkatsiz sürücülerin kullanması bakım sürelerinin unutulmasına neden olur. Bu durum araçlarınızın garanti kapsamından çıkmasına sebep olacak sorunlar bile meydana getirebilir. Trackereuro filo yazılımı ile araç bakım süreleriniz kontrol altında tutabilir ve araçlarınızda oluşabilecek mekanik arızların önüne geçebilirsiniz.

Dünyada ilk defa uygulanan şoför performans puanı ve kişilik envanteri entegrasyonu ile mevcut sürücü davranışlarını incelemenizi ve yeni sürücülerin muhtemel davranışlarını öngörmenize yardımcı olur.

TURKCELL
Dijital Destek Firma

Turkcell GSM ve Bulut Sistemleri alanlarında çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

TÜRK TELEKOM
GSM Firma

Telekomünikasyon hizmetleri konusunda çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

VERA ARAŞTIRMA
ARAŞTIRMA ŞİRKETİ

Veri üretmek, yönetmek ve çözümlemek konusunda çalışmalarını sürdüren Vera Araştırma Şirketi bu yolda çözüm ortağımız olmaktadır.

VODAFONE
GSM Firma

Telekomünikasyon hizmetleri konusunda çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

NASIL ÇALIŞIR?

ÖZELLİKLER

Araçlara monte edilen Trackereuro Takip Cihazında bulunan GPS alıcısı GPS Uyduları sayesinde aracın bulunduğu konumu ve hızını tespit eder. Cihaz bu bilgiyi içinde bulunan GSM kartı sayesinde GPRS şebekesi üzerinden Merkeze gönderir. Merkezde bu bilgiler veritabanında saklanır ve kullanıcılara internet üzerinden gönderilir. Kullanıcılar bilgisayar ve cep telefonlarındaki yazılım sayesinde araçlarını harita üzerinde izleyebilir.

OLAY BAZLI AKILLI RAPORLAMA
ANLIK İZLEME
ESNEK KONUM SIKLIĞI
+